چشم انداز و ماموریت

افزایش میزان فروش و هم چنین افزایش سهم صادرات در فروش از طریق حفظ ارزش های سازمانی( پرورش و یادگیری، پویایی و نوآوری، ارتباط موثر،کارآفرینی، کیفیت.....) و همچنین شرکت تندیس بعنوان بخشی از زنجیره تامین بهداشت و سلامت جهانی، با هدف بهبود شرایط زندگی و خلق ارزش برای کلیه ذینفعان، به پشتوانه دانش فنی و برندهای معتبر خود در صنعت شوینده فعالیت می نماید.


افتخارات و گواهینامه ها

گروه تولیدی و صنعتی پاکشو محصولات متنوع و با کیفیتی را با اتکا بر منابع انسانی متعهد و پر تلاش خود و بکارگیری فنّاوری و دانش روز دنیا، ارائه می‌کند. مجموعه‌ای که با ایجاد زمینه اشتغال صدها متخصص و کارشناس، دستیابی به بازارهای جهانی و خودکفایی تولید انواع محصولات موردنیاز کشور، گام مهمی در اعتلای اقتصادی کشور برداشته است. این شرکت در طول دهه‌های گذشته از عمر خود به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین گروه‌های صنعتی در کشور در جهت رشد و شکوفایی میهن عزیزمان گام برداشته و طی این سالها توانسته به گواهینامه ها، تقدیرنامه ها و افتخارات داخلی و بین المللی زیادی دست یابد.

 


مدیریت کیفیت

شرکت دائماً همکاران خود را مورد آموزش قرار می‌دهد و در صورت نیاز برای افراد مرتبط با کارایی و عملکرد این مجموعه که در خارج از شرکت فعالیت می‌نمایند نیز آموزش‌های لازم را برقرار می‌سازد. این مجموعه روش‌های خود را به طور دائم بازبینی و اصلاح می‌نماید تا سطح دستیابی به رضایت مصرف‌کنندگان ارتقا یابد. در این راستا اخذ گواهینامه و موافقت‌نامه‌های مختلف نظیر ISO و EFQM نمونه‌هایی از برقرار‌شدن ساختا‌ها و اصول بنیادین مدیریت کیفیت است.


اصول ارزشی

گروه تولیدی و صنعتی تندیس با تولید و عرضه کالاهای با کیفیت و احترام به نظرات و نیازهای مشتریان، تلاش می‌کند ارزش‌های ذاتی محصولاتش را به مصرف کنندگان ارائه نماید تا کیفیت زندگی آنها ارتقاء یابد، با انجام تحقیقات بازار و مطالعه رفتار مصرف‌کنندگان توانسته‌ایم با شناسایی دقیق خواسته‌های مردم، بازارهای موجود را به کمک ابزارهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی برای عرضه بیشتر محصولات خود رشد دهیم و با خلق محصولات جدید بازارهای جدیدی را ایجاد نمائیم.


خط و مشی شرکت سمبل شیمی و تندیس

شرکت سمبل شیمی ، سازمانی فعال و پیشرو در زمینه تولید و ارائه محصولات شوینده و بهداشتی است و همواره رضایت مشتریان را سرلوحه ی عملکرد خویش قرار داده است.

 aاین شرکت ، چشم انداز خود را افزایش سهم قابل توجه از بازار صنعت شوینده و بهداشتی در منطقه تا سال 1404 ترسیم نموده است و در این مسیر با بهره گیری از فن آوری های نوین، سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر 2015: 9001 ISO و رعایت الزامات، مقررات و استاندارد های مرتبط ملی و بین المللی، همواره نیازمندیهای مشتریان خود را با هدف حضور در سبد سلامت خانوار با ارائه محصولات شوینده و بهداشتی در قالب آمیزه ای متمایز از کیفیت و قیمت و توسعه مستمر توانمندی های سرمایه انسانی تامین می نماید و به همین منظور راهبردهای زیر را برگزیده است:


© 2023 تمامی حقوق این وب سایت برای گروه صنعتی تندیس محفوظ می باشد.
طراحی شده توسط ارژنگ وب