اخبار

هلدینگ «گروه تولیدی صنعتی تندیس» صادرکننده نمونه استان شد.

موفقیتی بزرگ برای مهندس جویاییان مدیرعامل شرکت سمبل شیمی
اقتدار و سربلندی سمبل شیمی در مسیر صادرات
در همایش تجلیل از صادرکنندگان نمونه و برتر واحد صنعتی سمبل شیمی به پاس تلاش در عر‌صه تولید ملی و بین المللی به عنوان واحد صنعتی برتر در زمینه صادرات برگزیده شد تا بار دیگر فریاد لیاقت این واحد پیشرو به طنین انداز شود.
به گزارش خبرنگار ما در این مراسم باشکوه که در هتل ایرانیان قزوین برگزار شد دکتر حمید زادبوم معاون وزیر صنعت و رئیس سازمان توسعه تجارت کشور،مظفر علیخانی معاون استان‌ها و تشکل‌های اتاق بازرگانی کشور،دکتر جمالی پور استاندار قزوین،مهندس رجب رحمانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای،دکتر افضلی رئیس سازمان صمت استان،دکتر خانپور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین و جمعی از صادرکنندگان و تولیدکنندگان نمونه استانی و ملی حضور داشتند.
پس از کسب این افتخار تندیس زرین و لوح یادبود این همایش توسط مقامات حاضر در این مراسم با افتخار به مهندس سعید جویاییان تقدیم شد که توانسته با حضور درخشان خود در بازارهای بین‌المللی و تسخیر بازارهای صادراتی نام ایران‌زمین را پرآوازه کند.
مهندس جویاییان پس از کسب این افتخار در گفتگو با خبرنگار ما به معرفی مجموعه تحت مدیریت خود پرداخت و تصریح کرد: شرکت تولیدی سمبل شیمی با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه تولید محصولات شوینده ،آرایشی بهداشتی تحت برندهای تندیس، بهریز و نیومکس تحت لیسانس اروپا به عنوان یکی از معدود تولیدکنندگان پودر رختشویی سبک ماشینی و دستی در میهن عزیز ما مطرح می باشد.
وی با اشاره به موفقیت های این واحد تولیدی بیان کرد: کسب عنوان واحد نمونه تولید ملی در سال ۱۳۸۴ واحد نمونه صادراتی طی سالهای متوالی در میان سایر افتخارات گواهی بر برجستگی‌های این واحد پرتلاش خلاق و کارآفرین می باشد. این صادر کننده نمونه اضافه کرد: در سال ۱۳۹۰ در راستای حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و تخصصی مرتبط با رشته های آکادمیک صنایع شوینده، آرایشی، بهداشتی دانشگاه علمی کاربردی سمبل شیمی تاسیس شد تا پذیرای آموزش فرزندان امروز این مرز و بوم در زمینه‌های مختلف علمی_ تحقیقی باشد .
بی‌تردید مجموعه پرسنل این شرکت به طور مستمر تمامی تلاش خویش را مبذول می دارند تا با ارتقای کیفی محصولات سطح رضایتمندی مصرف کنندگان را بهبود ببخشند.
وی یادآور شد: دانشگاه علمی کاربردی سمبل شیمی هر ساله پذیرای دانش پژوهان علاقمند به رشته‌های صنعت شوینده و رشته های دیگر تحصیلی می باشد.
مهندس جویاییان با اشاره به گام‌های بلند سمبل شیمی در سال ۹۹ تشریح کرد:با توجه به نامگذاری سال به عنوان جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری شرکت سمبل شیمی تبدیل به "هلدینگ گروه تولیدی و صنعتی تندیس" گردیده است.
با تشکیل گروه طراحی مهندسی و ایجاد یک واحد مجهز ماشین سازی اقدام به طرح توسعه کارخانه و ساخت پلنت تولید پودر های شوینده با دانش فنی و نیروهای داخلی نموده است.
یادآور شد: پلنت قبلی موجود در کارخانه ساخت خارج از کشور بوده و برای جلوگیری از خروج ارز با همت والای نیروهای پرتوان ایرانی اقدام به ساخت این پلنت نموده است که به زودی برای افتتاح و شروع به کار این کارخانه از مسئولین محترم دعوت به عمل می آید.
صادر کننده نمونه با بیان اینکه پس از تامین نیاز داخل، هدف شرکت صادرات می‌باشد به عنوان کرد: شرکت در رابطه با تولید مایعات شوینده تاکنون ۱۰۰ نوع محصول شوینده مورد نیاز جامعه و به ویژه محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح تولید نموده است.
مهندس جویاییان ادامه داد:طول گروه تولیدی صنعتی تندیس به یک واحد مجهز به تولید انواع ظروف مواد شوینده و تریگرد و غلیظ پاش که مورد نیاز صنعت شوینده می‌باشد تبدیل شده است.
این گروه همچنین در راستای تامین مواد اولیه صنعت شوینده و کارتن سازی اقدام به ساخت و تولید سیلیکات سدیم و چسب نموده که هم اکنون در خدمت این صنایع می باشد.
مدیرعامل شرکت سمبل شیمی با اشاره به میزان تولیدات این واحد صنعتی گفت: سالیان ۳۶ هزار تن محصولات شوینده و پودر رختشویی در این واحد صنعتی تولید و عرضه می‌شود. جویاییان حجم صادرات این واحد صنعتی را سالیانه ۶ میلیارد دلار عنوان و خاطرنشان کرد: محصولات واحد صنعتی به آسیای میانه عراق و افغانستان صادر می شود البته برای تحقق خودکفایی ملی در این واحد صنعتی اراده و عزم جدی وجود دارد و امیدواریم بتوانیم در این راستا گام‌های بلندی برداریم.
وی اشتغالزایی ایجاد شده در این واحد صنعتی را ۲۰۰ فرصت شغلی عنوان کرد و بیان نمود:در صورت تکمیل طرح توسعه مجموعه، میزان تولیدات سمبل شیمی به یکصد هزار تن در سال افزایش می‌یابد.
در این صورت میزان اشتغال‌زایی شرکت را نیز افزایش خواهد یافت.


© 2024 تمامی حقوق این وب سایت برای گروه صنعتی تندیس محفوظ می باشد.
طراحی شده توسط ارژنگ وب