اخبار

بازدید استاندار محترم قزوین از گروه تولیدی و صنعتی تندیس

بازدید استاندار محترم قزوین و جمع کثیری از مسوولان بلند پایه از گروه تولیدی و صنعتی تندیس

دکتر جمالی پور،استاندار:با استعانت از خداوند متعال دغدغه های مدیران این واحد نمونه صادر کننده را در همه امورمرتفع خواهیم کرد

استاندارمحترم قزوین در راس هیاتی متشکل از رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان قزوین،معاونت اقتصادی استاندار،فرماندار قزوین،مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان،مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان و جمع کثیری از مسوولان عالی رتبه استانی با حضور در شرکت سمبل شیمی در جریان آخرین دستاوردها و دغدغه های این واحد تولیدی صادرکننده نمونه قرار گرفتند.


دکتر جمالی پور استاندار قزوین پس از این بازدید در مصاحبه ای هدف از بازدید از شرکت سمبل شیمی را رفع موانع تولید،رونق دوچندان اقتصادی و تحقق شعار جهش تولید برشمرد و تصریح کرد:این واحد صادرکننده برتر و افتخار آفرین از مجموعه های موفقی است که باید بیش از پیش مورد حمایت دولت قرار گیرد.

استاندار قزوین تاکید کرد:ما در جریان این بازدید مسائل و مشکلات سمبل شیمی را از زبان مهندس جویاییان مدیر عامل و دیگر مدیران این مجموعه شنیدیم و ان شاءالله در کمترین زمان ممکن برای رفع آنها اقدام خواهیم کرد.

مهندس خانپور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین نیز با تقدیر از خدمات مهندس جویاییان و مجموعه خوشنام سمبل شیمی اظهار داشت:در شرایط اقتصادی کنونی حضور شرکت هایی همچون سمبل شیمی در عرصه صادرات و ارزآوری اتفاق ارزشمندی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

لازم به ذکر است به گفته مهندس سعید جویاییان شرکت سمبل شیمی با اشتغالزایی بیش از ۲۰۰ نفر در حال حاضر به تولید انواع پودرهای شوینده ماشینی ، دستی و انواع مایعات شوینده مشغول میباشد. وی افزود این شرکت به عنوان اولین تولید کننده شوینده در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا اقدام به تولید محلول های ضدعفونی الکلی و غیر الکلی نموده و با اعمال تغییرات سریع در خطوط تولید خود نسبت به تامین این محلول حیاتی اقدام نموده است

شرکت سمبل شیمی با بیش از 30 سال تجربه در زمینه تولید محصولات شوینده، آرایشی و بهداشتی تحت برندهای نیومکس، تندیس و بهریز به عنوان یکی از معدود تولیدکنندگان پودر رختشویی سبک ماشینی و دستی در میهن عزیزمان مطرح می باشد.

کسب عنوان واحد نمونه تولید ملی از سال 1384، منتخب به عنوان واحد نمونه صادراتی در طی سالهای متوالی، در میان سایر افتخارات گواهی بر برجستگی های این واحد پرتلاش، خلاق و کار آفرین می باشند. همچنین از سال 1390 در راستای حمایت از فعالیتهای فرهنگی و تخصصی مرتبط با رشته های آکادمیک صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی، دانشگاه علمی- کاربردی سمبل شیمی تأسیس گشت تا پذیرای آموزشی فرزندان امروز این مرز و بوم در زمینه های مختلف علمی- تحقیقی باشد.

بی تردید مجموعه پرسنل ما به طو مستمر تمامی تلاش خویش را مبذول می دارند تا با ارتقای کیفی محصولات، سطح رضایتمندی مصرف کنندگان را بهبود بخشند

امروز شرکت سمبل شیمی با 4 زیر مجموعه تبدیل به گروه تولیدی و صنعتی تندیس گردیده که در تولید مواد اولیه مرتبط با مواد شوینده و طرح توسعه تولید پودرهای شوینده در دست اقدام میباشد.


© 2024 تمامی حقوق این وب سایت برای گروه صنعتی تندیس محفوظ می باشد.
طراحی شده توسط ارژنگ وب